//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Екологи закликали не маніпулювати проблемами екології на парламентських виборах


фото: 24tv
Разом з підвищенням уваги до екологічних питань в Україну прийшов світовий тренд використання теми екології в комерційних і політичних цілях

Про це йдеться в заяві професійної асоціації екологів України.

"Цинічне використання даної теми нарівні зі зниженням тарифів і боротьбою з корупцією - вже рутинне сьогодення, яке ми спостерігаємо у ЗМІ, і є маніпулятивною передвиборчою технологією", - зазначають екологи.

Вони пояснюють, що небезпека використання екологічної теми в політичних цілях полягає в тому, що реальні екологічні проблеми, якими необхідно займатися на державному рівні, при цьому замовчуються. 

"З’являється нове явище, як екотероризм, що використовує питання екології, як інструмент маніпуляцій, - наголошується в заяві. - Зараз, напередодні дострокових парламентських виборів, як і під час президентської кампанії, насущні екологічні проблеми залишаються без уваги, штаби політиків вже почали роздмухувати аспекти, що існують не у вигляді реальних проблем, а у вигляді міфів у свідомості виборців. Проблеми, що представляють реальну загрозу для українців, знову залишаться в тіні".

У зв'язку з цим професійна асоціація екологів України закликає уникати маніпуляцій на екологічні теми.

новини партнерів

‡агрузка...

21 липня, 2019 неділя

21 липня, 2019 неділя

20 липня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати