live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві проходить прем'єра американо-австро-української опери GAZ

У новому спектаклі музикантів NOVA OPERA артисти співають трьома мовами і через рух витворюють на сцені нову реальність

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Українська прем’єра міжнародного оперного проекту GAZ 11 червня відбудеться на сцені Національного театру імені Івана Франка у Києві.

Новий спектакль музиканти формації NOVA OPERA створили за мотивами постановки розстріляного у Сандармоху режисера Леся Курбаса. Музика і текст є оригінальними. Артисти співають трьома мовами і через рух витворюють на сцені нову реальність, застосовуючи розроблені Курбасом прийоми.

Ця постановка є результатом співпраці режисерки з Нью-Йорка Вірляни Ткач, композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка, австрійського хореографа Симона Майєра, медіа-артиста Георгія Потопальського та художника-сценографа Вальдемара Клюзка.

Ідея проекту виникла під час виставки "Курбас: Нові світи", яка проходила на Мистецькому Арсеналі у Києві у 2018 році.

Опера GAZ створена на кошти, отримані в результаті перемоги у конкурсі з 446 проектів на грант від Culture Bridges. Проект переміг і в конкурсі Українського культурного фонду. Його реалізацію також підтримали Гете Інститут та Австрійський культурний форум.

Американська прем’єра опери GAZ запланована на 2020 рік у театрі La Mama у Нью-Йорку. 17 вересня 2019 року оперу GAZ покажуть у Відні на фестивалі Musiktheatertage WIEN.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати