live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Не тільки Глеваха. У Києві створили відділення для в'язнів з розладами психіки

У Києві на базі територіального медичного об'єднання "Психіатрія" створено спеціалізоване відділення для утримання ув'язнених, які страждають психічними розладами

Про це передає прес-служба прокуратури Києва.

"Ув'язнені з розладами психіки будуть перебувати під наглядом фахівців медичного об'єднання "Психіатрія", окремо від інших ув'язнених, і зможуть отримувати високоспеціалізовану психіатричну допомогу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що умови утримання осіб у спецвідділенні не відрізняються від умов в СІЗО: приміщення обладнані камерами відеоспостереження і знаходяться під посиленим наглядом.

Столична прокуратура пояснила, що неодноразово звертала увагу державних органів щодо неналежного медичного забезпечення арештантів, які утримуються у Київському слідчому ізоляторі та страждають на психічні розлади. Лише у минулому році на території Київського СІЗО померли двоє ув’язнених з психічними розладами, а у 2017 – четверо.

  • Раніше на території Києва та Київської області працювала лише одна установа для утримання ув’язнених з психічними розладами, яка розташована у селі Глеваха.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати