live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нацбанк поскаржився на суддів, що винесли рішення щодо ПриватБанку до Вищої ради правосуддя

Національний банк України подав до Вищої ради правосуддя скарги на суддів Окружного адміністративного суду та суддю Печерського районного суду, які розглядали справи щодо націоналізації ПриватБанку

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Нацбанк вважає, що судді під час розгляду справ ПриватБанку, поводились “неналежним чином”. Зокрема, безпідставно затягували справи ПриватБанку упродовж терміну, встановленого законом, порушували засади рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, а також порушували правила юрисдикції.

“З огляду на вказані обставини Національний банк просить Вищу раду правосуддя притягнути зазначених суддів до дисциплінарної відповідальності”, - повідомляють у Нацбанку.

Також в НБУ додають, що справу про законність націоналізації ПриватБанку судді Окружного адмінсуду розглядали 22 місяці  - що є порушенням строку її розгляду.

Також судді Окружного адмінсуду не попередили відповідачів у справі за позовом Коломойського щодо розгляду його заяви про зміну позовних вимог та розглянули її майже через 2 роки після подачі відповідної заяви.

Щодо судді Печерського суду Києва, то за даними НБУ, той прострочив термін складання повного тексту рішення (у справі про договори поруки Коломойського за кредитами рефінансування, виданими ПриватБанку). Рішення суддя ухвалив ще 20 квітня, а повний текст мав бути готовим протягом 10 днів - тобто до 30 квітня. Повного тексту рішення немає досі.

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати