live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Державницькі пріоритети допоможуть українцям подолати період тривоги і непевності, - Парубій

Сучасні популісти, яких можна порівняти з більшовиками, малюють нібито красиві заклики, пропонуючи тим, хто втомився від війни, просто припинити воювати

Про це сказав голова Верховної Ради України Андрій Парубій на ІІ Міжнародному форумі Центральної та Східної Європи "Via Carpatia 2019", який проходить в смт Верховина на Івано-Франківщині, передає Еспресо.TV.

"Тоді, коли здавалося, що вже незворотні зміни. Коли ми змогли здобути українську церкву, і тут я хоч відзначити Петра Порошенка, його титанічну волю і віру, я вважаю, що це одна з найбільших наших перемог. Коли ми змогли утвердити українську мову, коли ми змогли утвердити знову ж таки за пропозицією Порошенка, що ЄС і НАТО є нашим ключовим зовнішньополітичним вибором. Зараз ми бачимо нові хвилі сучасного більшовизму. Ми його називаємо популізмом", - сказав Парубій.

За його словами, автори таких гасел малюють нібито красиві заклики, пропонуючи тим, хто втомився від війни, просто припинити воювати.

“Давайте перестанемо стріляти”. Коли нам говорять перестати боротися за свою країну, коли нам малюють “неймовірні” перспективи і люди втомлені за роки боротьби дуже часто вірять в ці перспективи. І в цей період ми повинні пам'ятати ключовий урок столітньої давнини. Держава є головною ціллю для того, щоб ми змогли втримати і російського агресора і змогли пройти шляхом європейської і євроатлантичної інтеграції", - сказав голова ВР.

За словами Парубія, саме постійна згадка про ключові державницькі пріоритети повинна допомогти українцям подолати період тривоги і непевності, який ми зараз бачимо в Україні.

 

  • Раніше у своєму виступі на Via Carpatia 2019 Парубій зазначив, що Карпатська стратегія є важливою для економічного та туристичного розвитку цього регіону. Щоб цю стратегію зробити реальністю, необхідно залучити європейські інвестиції.
  • Нагадаємо, Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи VIA CARPATIA відбувається просто неба серед карпатських гір у прикарпатській Верховині. Однією з складових форуму є міжнародна конференція: "Коло Вінценза". Парубій виступав на тематичній панелі "Україна на переломі: держава і суспільство в нових політичних реаліях". Захід триватиме з 14 по 16 червня.

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати