live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Перед українською державністю протягом багатьох століть стоять два екзистенційних питання: консолідації та довіри до владних інституцій.


фото: jesuits.org.ua
Таку думку в кулуарах форуму "Vіа Carpatia 2019" висловив радник Голови УГКЦ з питань стратегії та комунікації, викладач Українського католицького університету, отець Андрій Зелінський.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Він зазначив: українське суспільство має знайти потенціал на довіру.

На думку отця Зелінського, саме спільні цінності є запорукою для об'єднання, а представники церкви мають пам'ятати, що вони покликані турбуватися про душу народу

"Найважливіше для представників церкви - пам’ятати про те, що наше основне завдання полягає у формуванні, вихованні та плеканні певних цінностей в довіреному нам народі. Це важливо і в цій, і в будь-якій іншій виборчій кампанії. Церква бореться за свободу кожної людини, свободу яка потім переростає у відповідальність та служіння", - наголосив радник Голови УГКЦ.

  • Нагадаємо, що Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи VIA CARPATIA відбувається просто неба серед карпатських гір у прикарпатській Верховині. Однією з складових форуму є міжнародна конференція: "Коло Вінценза". У ній беруть участь українські та європейські політики, урядовці, інтелектуали та громадські діячі. Захід триває з 14 по 16 червня.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати