live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Раді ЄС заявили, що невизнання Криму російським є основним для співробітництва в Чорному морі

У Раді Європи наголошують, що співробітництво в Чорноморському регіоні можливе лише за умови дотримання міжнародного права, принципів незалежності, суверенітету та територіальної цілісності

Про це йдеться в офіційному документі, оприлюдненому на сайті Ради Європейського Союзу.

У висновках Ради Європи щодо залучення Євросоюзу до регіональної співпраці у Чорному морі зазначається, що ЄС залишається прихильним до сприяння процвітанню, стабільності та стійкості в регіоні.

"Рада наголошує на зростаючому стратегічному значенні Чорноморського регіону для ЄС і закликає до розширення участі ЄС у регіональному співробітництві, на базі ініціативи Чорноморської синергії", - йдеться у повідомленні.

У документі підкреслюється необхідність залучення нових можливостей для економічного розвитку в регіоні та за його межами.

Рада Європи і надалі висловлює стурбованість викликами для безпеки у Чорноморському регіоні.

"Повага до міжнародного права, принципів незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, Конвенції ООН з морського права, включаючи свободу судноплавства, а також політичні рішення ЄС щодо невизнання незаконної анексії Криму є фундаментальними для регіонального співробітництва в Чорноморському регіоні", - повідомляється в заяві.

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати