Українців закликають подбати про воду для безпритульних тварин

Активісти запустили флешмоб #водутваринам із закликом до закладів харчування, магазинів, заправок, офісів та кожного особисто — подбати про воду для безпритульних тварин

Про це очільниця МОЗ Уляна Супрун написала у Facebook.

"Досить просто звільнити звичайну посудину (бажано таку, щоб не нагрівалася на сонці) або звичайне відро, поставити їх в тіні та регулярно наповнювати чистою водою. Не забувайте також і про пташок — залиште для них невеличкий резервуар з водою на підвіконні чи балконі", - йдеться у повідомленні.

Початкові симптоми зневоднення у тварин найчастіше проявляються як млявість, втрата апетиту, сухість у роті, втрата еластичності шкіри, “затоплені” очі та зменшена рухливість. 

Подбайте також і про своїх домашніх улюбленців: не випускайте їх на вулицю у піковий період спеки, краще залишайте їх вдома в прохолодному приміщенні. Високі температури можуть викликати не лише зневоднення, а й тепловий стрес та фізичні травми, у тому числі пошкодження мозку. 

Крім того, не залишайте тварин у припаркованому автомобілі. Навіть протягом короткого періоду часу, коли вікна злегка відкриті. У спеку ризики отримати тепловий удар дуже високі, навіть якщо автомобіль знаходиться в тіні. 

 

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати