"Били 4-5 поліцейських": під час протестів у Тбілісі правоохоронці побили журналіста


фото: Reuters
Журналіст Ніка Мухігулашвілі, якого побили співробітники правоохоронних органів, покинув будівлю МВС після декількох годин допиту

Про це повідомляє "Грузия Online".

Журналіст розповів, що правоохоронці шукали учасників акції, які перекинули машину і тих, хто оголосив про свою непокору. В цей час він зі своїм оператором були разом з правоохоронцями.

Спочатку поліція сказала їм, що вони не мають права знімати, але домовилися, що будуть знімати здалеку. Потім ситуація загострилася, поліція пішла далі і журналіст з оператором пішли за ними.  Тоді до них підійшли правоохоронці і цивільна особа. 

Читайте також: Грузія під кийками й водометами: як в Тбілісі розганяли протестувальників

"Прийшли і хотіли змусити нас стерти знятий матеріал, але ми сказали, що не зітремо його. Почали чіпати камеру, намагалися дістати чіп, чого ми їм не дозволили. У нас була перепалка, проте з мого боку не було ніяких образ. Вони знали, що я був журналістом, але почали фізично ображати. Мене били 4-5 осіб, потім мене затримали і привезли у відділення", - розповів Мухігулашвілі.

У відділку журналіста допитали й пообіцяли зв'язатись з ним.

  • Протести у Тбілісі спалахнули на ґрунті поведінки депутата російської Держдуми від Компартії РФ Сергія Гаврилова під час Міжпарламентської асамблеї Православ'я, що проходить у Тбілісі. Він звернувся до учасників російською мовою, сидячи у кріслі спікера грузинського парламенту. Зазначається, що така вихідка російського депутата була без узгодження з організаторами засідання.
  • За попередньої інформацією ЗМІ, постраждалих вже кілька сотен, деякі в тяжкому стані.
  • Пізніше Гаврилов пояснив свою поведінку.

 

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати