live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЦВК зареєструвала 1380 кандидатів-мажоритарників, комуністів не допустили до виборів


фото: ukrinform.ua
Центральна виборча комісія зареєструвала 1380 кандидатів у народні депутати-мажоритарники та відмовила у реєстрації представникам Компартії України

Про це із посиланням на прес-службу ЦВК повідомляє "Укрінформ".

ЦВК зареєструвала 305 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах, у тому числі: тих, які балотуються у порядку самовисування, – 228, висунутих політичними партіями – 77.

"Комісія зареєструвала 228 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України. Також Комісія зареєструвала 77 кандидатів у народні депутати України, висунутих політичними партіями, в ОВО", - йдеться у повідомленні.

Серед зареєстрованих сьогодні кандидатів: один від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, 7 — від політичної партії "Громадянський рух "Хвиля", 23 висунутих політичною партією Всеукраїнське обʼєднання "Свобода", 27 – від партії "Голос", 4 висунутих політичною партією "Громадянська позиція", 15 – від політичної партії "Обʼєднання "Самопоміч".

Відтак, станом на 22 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 1 380 кандидатів у народні депутати України, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування, – 1 155, висунутих політичними партіями – 225.

Під час сьогоднішнього засідання Комісія зареєструвала 153 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. А саме: 93 – від "Обʼєднання Самопоміч"; 60 – від партії "Незалежність".

Таким чином, станом на 22 червня ЦВК зареєструвала 1 313 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків 10 політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України.

Відмовлено в реєстрації 17 кандидатів у народні депутати України, висунутих в порядку самовисування в ОВО.

Окрім того, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Комуністичної партії України, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

новини партнерів

15 серпня, 2020 субота

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати