live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЦВК зареєструвала 1380 кандидатів-мажоритарників, комуністів не допустили до виборів


фото: ukrinform.ua
Центральна виборча комісія зареєструвала 1380 кандидатів у народні депутати-мажоритарники та відмовила у реєстрації представникам Компартії України

Про це із посиланням на прес-службу ЦВК повідомляє "Укрінформ".

ЦВК зареєструвала 305 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах, у тому числі: тих, які балотуються у порядку самовисування, – 228, висунутих політичними партіями – 77.

"Комісія зареєструвала 228 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України. Також Комісія зареєструвала 77 кандидатів у народні депутати України, висунутих політичними партіями, в ОВО", - йдеться у повідомленні.

Серед зареєстрованих сьогодні кандидатів: один від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, 7 — від політичної партії "Громадянський рух "Хвиля", 23 висунутих політичною партією Всеукраїнське обʼєднання "Свобода", 27 – від партії "Голос", 4 висунутих політичною партією "Громадянська позиція", 15 – від політичної партії "Обʼєднання "Самопоміч".

Відтак, станом на 22 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 1 380 кандидатів у народні депутати України, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування, – 1 155, висунутих політичними партіями – 225.

Під час сьогоднішнього засідання Комісія зареєструвала 153 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. А саме: 93 – від "Обʼєднання Самопоміч"; 60 – від партії "Незалежність".

Таким чином, станом на 22 червня ЦВК зареєструвала 1 313 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків 10 політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України.

Відмовлено в реєстрації 17 кандидатів у народні депутати України, висунутих в порядку самовисування в ОВО.

Окрім того, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Комуністичної партії України, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

новини партнерів

11 листопада, 2019 понеділок

11 листопада, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати