live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фахівці Світового банку розроблять варіанти маршрутів для швидкісного транспорту на Троєщину

Мер Києва Віталій Кличко та Світовий банк підписали угоду про розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для будівництва швидкісного транспортного сполучення на Троєщину. Проект має назву Troyeshina Rapid Transit

Про це йдеться на сайті КМДА.

Фахівці Світового банку розробили рекомендації щодо поліпшення транспортної системи Києва.

Влада міста і представники IFC разом готові розробити техніко-економічне обґрунтування для детального плану швидкісного коридору на Троєщину, здійснити технічну, фінансову та економічну оцінку варіантів реалізації проекту “Платформа міст Європи та Центральної Азії”.

У результаті Міжнародна фінансова корпорація надасть КМДА звіт про доцільність розвитку Троєщинського швидкісного транспортного коридору, що включатиме у себе й технологічні альтернативні варіанти та інфраструктурні рішення, фінансові характеристики, екологічні і соціальні питання, план експлуатації та управління.

Проект називатиметься система TRT (Troyeshina Rapid Transit).

“Для нас дуже важливо створити оптимальну транспортну модель, що зможе поліпшити сполучення між різними районами столиці. І в цьому напрямку ми  раді співпрацювати і використовувати досвід наших партнерів, світовий досвід, щоб максимально ефективно використовувати ті можливості, які є в нашому місті”, – сказав Віталій Кличко.

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати