live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Приватбанк виграв суд проти Марганецького ГЗК, який належить Коломойському

Велика Палата Верховного Суду встала на бік ПриватБанку у спорі з майновим поручителем за кредитом рефінансування — Марганецьким гірничо-збагачувальним комбінатом

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

26 червня ПриватБанк здобув перемогу у Великій Палаті Верховного Суду у спорі зі своїм майновим поручителем за кредитом рефінансування - Марганецьким ГЗК. 

"Держбанку вдалося вкотре переконати суддів найвищої судової інстанції в обґрунтованості своєї правової позиції і не допустити примушення до погашення боргу за одним з кредитних договорів, укладених з НБУ до націоналізації банку", - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в банку, це одне з 4 рішень Великої Палати Верховного Суду, яке забезпечує банку перемогу в даній категорії справ, що розглядаються в судах нижчих інстанцій. Судовий процес, в якому майновий поручитель Марганецький ГЗК намагався вивільнити свою іпотеку, зобов'язавши ПриватБанк погасити борг по рефінансуванню, тривав з 2017 року.

Підтвердженням цього є вже сьогоднішнє рішення Північного апеляційного господарського суду у даній категорії спорів, яким було задоволено апеляційну скаргу ПриватБанку та скасовано незаконне судове рішення Господарського суду м. Києва у справі за позовом ТОВ "Поділ нерухомість".

Нагадаємо, 14 травня та 11 червня ПриватБанк виграв у Великій Палаті Верховного Суду спори у справах за позовами ПАТ "Покровський ГЗК", компанії Тровелко Холдінгз Лімітед та ПрАТ "Ерлан" до НБУ і ПриватБанку про зобов'язання банку з погашення заборгованості по кредиту рефінансування перед НБУ.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати