live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кінець субсидування: Укрзалізниця хоче довести тарифи на перевезення пасажирів до ринкових

АТ "Укрзалізниця" під час реалізації стратегії розвитку суспільства планує скоригувати тарифну політику з пасажирських перевезень

Про це йдеться в проекті проспекту емісії єврооблігацій "Укрзалізниці", текст якого є у розпорядженні агентства "Інтерфакс-Україна".

"Однією з цілей Програми реформ ("Укрзалізниці" - ред.) є коригування тарифної політики таким чином, щоб ціни на пасажирські перевезення ґрунтувалися на рівнях попиту і пропозиції на ринку", - зазначає "Укрзалізниця" у тексті.

В УЗ нагадують, що компанія успішно впровадила таку цінову політику для своїх вагонів "Інтерсіті +" бізнес-класу, тож розраховують скористатися можливостями, які надасть й ця зміна.

Також в УЗ мають намір відкрити доступ до ринку ж/д перевезень для приватних компаній - відповідний проект закону вже поданий до парламенту.

У довгостроковій перспективі "Укрзалізниця" планує впровадження механізму фінансової підтримки для усунення перехресного субсидування втрат при перевезенні пасажирів з прибутку від вантажних перевезень. 

А також розраховує на збільшення числа приватних компаній, які володіють пасажирськими вагонами.

У компанії також очікують, що в районах із низькою щільністю населення будуть побудовані місцеві залізні дороги на основі промислового залізничного транспорту та вузькоколійних залізничних шляхів.

Другий етап також передбачає створення комерційних компаній в секторах приміських і регіональних пасажирських перевезень, які будуть належати місцевим органам влади, "Укрзалізниці" і іншим юридичним особам.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати