live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Huawei заперечує крадіжку інтелектуальної власності у Microsoft та Dell

Китайська телекомунікаційна компанія Huawei Technologies Co. відкидає звинувачення в крадіжці інтелектуальної власності

Про це повідомляє The Financial Times.

Техаський суд визнав Huawei Technologies Co. винною у незаконному привласненні секретів каліфорнійського стартапу CNEX Labs Inc, серед інвесторів якої Microsoft Corp. і Dell Technologies Inc.

"Спори щодо інтелектуальної власності є звичайною справою. Huawei була з обох боків спорів. Ми вважаємо, що такі проблеми не повинні бути політизовані", - сказав директор із правових питань Huawei Сун Люпін.

Він також наголосив, що для китайської компанії "інновації та захист інтелектуальної власності є фундаментом успіху".

"Жодна компанія не може стати ринковим лідером, вдаючись до крадіжки торговельних секретів. Ми виросли в лідера завдяки своїм інвестиціям", - додав він.

Нагадаємо,CNEX звинуватила Huawei в крадіжці її розробок, які становлять комерційну таємницю, щодо технології зберігання даних на ПК, що дозволяє датацентрам управляти дедалі більшими обсягами інформації.

Юридичний спір між двома компаніями розпочався в грудні 2017 року, коли Huawei звинуватила Іжень Хуана, одного з засновників CNEX і колишнього співробітника Huawei, в крадіжці її секретів, подавши на нього до суду.

За повідомленням The Wall Street Journal, адвокати CNEX подали зустрічний позов, заявивши, що Huawei направила свого інженера під виглядом потенційного клієнта для отримання секретної технічної інформації за проектом стартапу. Китайська компанія, у свою чергу, заявила, що жодних секретів вкрадено не було, і її інженер обговорював із менеджерами CNEX "продукти з відкритим вихідним кодом".

Джейсон Дін, який відповідає в Huawei за інтелектуальну власність, заявив, що розчарований рішенням американського суду.

Huawei є найбільшим світовим виробником телекомунікаційного обладнання і лідером у розвитку технології 5G.

Раніше цього року Huawei було внесено до чорного списку компаній, постачання американського обладнання яким можуть здійснюватися тільки на підставі спеціальних ліцензій.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати