live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Одну з локацій для навчань "Сі Бриз" змінили через попередження РФ


фото: mil.gov.ua
Одну з локацій морського компонента українсько-американських командно-штабних навчань "Сі-Бриз-2019" змінили буквально напередодні навчань через попередження з боку Росії

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Напередодні навчань ми отримали повідомлення про закриття однієї з ділянок Чорного моря. Ви дивуєте нас, втім ми звикли до такої поведінки Росії, але ви також дивуєте міжнародних партнерів. Ми змінили район навчань, ми не зобов’язані були діяти саме в тому районі. Будемо укріплювати навички з виконання задач на морі, в повітрі та на суші разом із нашими партнерами", – заявив командувач ВМС Збройних сил України Ігор Воронченко.

Нагадаємо, у понеділок, 1 липня, в Україні розпочалися військово-морські навчання "Сі Бриз - 2019", які проводяться в акваторії Чорного моря за участі країн-членів НАТО та партнерів.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці ВМС 19 країн, зокрема з США, Великої Британії, Польщі, Італії, Туреччини, Франції, Грузії, Польщі. Загальна чисельність учасників навчань - понад 3 тис. військовослужбовців.

новини партнерів

15 липня, 2020 середа

14 липня, 2020 вівторок

15 липня, 2020 середа

14 липня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати