live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відзначили ТОП-20 компаній, які впроваджують кращі корпоративно-соціальні практики в Україні

4 липня у Києві відзначили ТОП-20 компаній, які впроваджують кращі корпоративні соціальні практики в Україні

Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) у компаніях на Заході уже давно стала загально прийнятим явищем, проте в Україні роботодавців, які рівняються на світові стандарти, не так багато  У зв’язку з цим видавнича група “Картель” створила список з 20 найбільш відповідальних компаній в нашій країні та представила їх широкому загалу.

“Дуже важко перерахувати ті добрі справи, які роблять ці компанії, працюючи в Україні. Нам здалося, що країна має знати своїх героїв, які не лише заробляють у цій країні, а й, насамперед, діляться. Це ті компанії, які розуміють, що вони повинні вкладати у майбутнє. І серед них ми виділили п’ятірку з найцікавішими програмами, які сьогодні презентували результати того, як вони працюють на майбутнє нашої країни”, - говорить шеф-редактор видавничої групи “Картель” Віталій Пирович.

У двадцятку кращих соціально-відповідальних представників бізнесу потрапили найбільші компанії з абсолютно різних сфер, наприклад:  “ДТЕК”, “Київстар”, “Метінвест”, “Нестле”, WOG, оператор державних лотерей “М.С.Л.” та інші. Під час відбору враховувався не тільки розмір інвестицій, але й цікавість, оригінальність і важливість проектів для громадськості загалом.

У п’ятірку найцікавіших програм потрапив і лідер українського лотерейного ринку - компанія “М.С.Л.”. На меті лотерейного оператора - розвиток спорту, культури та інфраструктури в Україні. При цьому директор з маркетингу компанії наголосив, що кожен, хто купує лотерейний квиток, вкладає гроші у розвиток країни, після чого одразу продемонстрував результат у своїй презентації.

“Ми вже протягом багатьох років послідовно намагаємося впроваджувати найкращі європейські та світові лотерейні КСВ-практики в Україні. У державному бюджеті не вистачає коштів для реалізації соціальних проектів, саме тому на допомогу приходять лотереї”, - зазначив директор з маркетингу оператора державних лотерей “М.С.Л.” Павло Вайсеро.

На рахунку компанії – підтримка Національного олімпійського комітету, Федерації футболу Києва, дитячих спортивних шкіл, допомога різноманітним благодійним організаціям, Збройним силам України тощо. Один з прикладів успішних КСВ-кейсів – будівництво та розвиток за кошти компанії палацу зимових видів спорту “Льодограй”  у невеликому місті Богуслав, що на Київщині. Проект обійшовся у 3 мільйони доларів США, крім того, лотерейний оператор зобов’язався фінансово підтримувати центр протягом 10 років. У компанії зазначають, що “Льодограй”  назавжди змінив життя населення всього міста, адже він відкрив безліч можливостей для розвитку як для дітей-спортсменів, так і для інфраструктури Богуслава загалом.

Організатори ТОП-20 наголошують, що в Україні компанії, які приділяють увагу корпоративній соціальній відповідальності, мають чималу перевагу в очах користувачів їх послуг і це підтверджують відкриті дослідження. Це вже не просто модний бізнес-тренд, а необхідний атрибут компанії, якщо вона хоче залишатися актуальною для нових поколінь 

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати