//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Німеччина виділить 760 тис. євро на психосоціальну допомогу потерпілим від російської агресії на Донбасі

Уряд Німеччини надасть Мальтійській службі допомоги у Світі додаткові 760 тис. євро для продовження проекту "Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні"

Про це повідомляється на сайті посольства Німеччини в Україні.

У минулому Федеральний уряд уже надав Мальтійській службі 2 млн євро для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

З 2018 року в рамках проекту, який здійснювався Мальтійською службою допомоги в Україні разом з ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" і Національним університетом Києво-Могилянська Академія шляхом індивідуальної терапії та консультацій було надано допомогу понад 7000 потерпілих, а ще 14 000 людей брали участь у групових сеансах терапії.

Відповідно до актуальних досліджень, близько 30% внутрішньо переміщених осіб страждають на посттравматичний стресовий синдром, майже 20% мають депресії. Ці цифри свідчать, наскільки важливою є психосоціальна допомога при продовженні конфлікту.

Мальтійська служба допомоги з липня 2019 року запроваджує нову фазу допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території. З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки.

 

новини партнерів

‡агрузка...

21 липня, 2019 неділя

20 липня, 2019 субота

21 липня, 2019 неділя

20 липня, 2019 субота

19 липня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати