live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Німеччина виділить 760 тис. євро на психосоціальну допомогу потерпілим від російської агресії на Донбасі

Уряд Німеччини надасть Мальтійській службі допомоги у Світі додаткові 760 тис. євро для продовження проекту "Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні"

Про це повідомляється на сайті посольства Німеччини в Україні.

У минулому Федеральний уряд уже надав Мальтійській службі 2 млн євро для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

З 2018 року в рамках проекту, який здійснювався Мальтійською службою допомоги в Україні разом з ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" і Національним університетом Києво-Могилянська Академія шляхом індивідуальної терапії та консультацій було надано допомогу понад 7000 потерпілих, а ще 14 000 людей брали участь у групових сеансах терапії.

Відповідно до актуальних досліджень, близько 30% внутрішньо переміщених осіб страждають на посттравматичний стресовий синдром, майже 20% мають депресії. Ці цифри свідчать, наскільки важливою є психосоціальна допомога при продовженні конфлікту.

Мальтійська служба допомоги з липня 2019 року запроваджує нову фазу допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території. З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки.

 

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати