live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Знятого ЦВК із виборів кандидата від "Слуги народу" Куницького викрили в підробці документів

Куницький з Дубінським на з'їзді "Слуги народу" у київському Ботанічному саду
фото: соцмережі
Знятого ЦВК із виборів кандидата в депутати від "Слуги народу" Олександра Куницького, а також його адвокатів Олександра Перемежка та Тараса Гуменюка викрили в підробці документів, які пояснюють його тривалу відсутність в Україні протягом останніх 5 років

На Facebook нардеп Андрій Денисенко публікує документи, подані Олександром Куницьким до Центральної виборчої комісії під час реєстрації кандидатом у народні депутати.

Їх датовано 2015 роком. Втім, Денисенко вказує на те, що датою створення електронних файлів є 25 червня 2019-го. Депутат приходить до висновку, що подані документи є підробленими та не можуть служити поясненням тривалої відсутності Куницького в Україні в 2015 році. Відповідно, згідно з законом, він не може брати участь у виборчих перегонах.

"Пропоную Вашій увазі отримані докази цинічної підробки паном Куницьким і його довіреною особою Олексієм Курцевим документів. Тим самим, який є причетним до різні студентів у Харкові в 2015 році. Зокрема, надаю листування між Куницьким і Курцевим, де ми бачимо підготовку фіктивних наказів, які допомогли проросійському агенту потрапити до ВР. До адвокатів Олександра Перемежка та Тараса Гуменюка, які мають стосунок до цієї справи та які готували ці документи, будуть окремі питання. Як ми бачимо, 25 червня "ОПГ" к складі Куницького-Курцева та нечистих на руку адвокатів (red check mark) готували накази (red check mark), датовані 2015 роком та які б пояснювали, де перебував пан Куницький більше ніж 180 днів, які так необхідні для того, щоб залишитися кандидатом у депутати", - написав Денисенко.

У документах, до яких апелює Денисенко, мовиться про оформлення закордонних відряджень для Куницького: з 15 березня по 20 серпня він перебував в Угорщині, з 20 серпня по 8 вересня - у Румунії, з 8 вересня по 5 грудня - друга частина відрядження в Румунії. Денисенко звертає увагу на абсолютну ідентичність наказів про відрядження Куницького. А далі публікує скріни, що підтверджують: датою створення всіх документів значиться один і той же день в 2019 році. Створені документи користувачем "Taras Humeniuk" - транслітерація збігається з ім'ям адвоката Куницького Тараса Гуменюка.

 

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати