live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нардеп Денисенко заявив, що знятий з участі у виборах Куницький знову попався на брехні

Народний депутат Андрій Денисенко заявив про те, що знятий з реєстрації кандидат в народні депутати по 169 харківському округу Олександр Куницький знову попався на брехні.

У своїй публікації Андрій Денисенко повідомляє, що після скасування Центрвиборчкомом реєстрації кандидата Олександра Куницького він надав до суду нові обґрунтування своєї тривалої відсутності на території України у 2015 році. 

Денисенко опублікував документи, подані Куницким до суду, в яких в якості обґрунтування тривалої відсутності в країні він наводить вже новий аргумент і зазначає, що знаходився в країні в якості громадянина Ізраїлю, отже, на його думку, закон не порушував.

"Ще вчора я вважав, що мій гештальт з Куницьким нарешті закрито, а вже сьогодні мені стало відомо, що любитель щотижневих подорожей до Мордору Куницький продовжує цинічно і відверто брехати у вічі ЦВК, виборцям та суду.

Бо сподівається, що покровителі з РФ допоможуть йому відновитися у виборчій гонці. 

 

Брехливий цинізм суб‘об'єкта зашкалює. Спочатку він відпирається від громадянства Ізраїлю - приперли до стінки - зізнався, що таки є! Потім доводив і він, і представник Слуги народу, що його відсутність 264 дні в Україні обґрунтована виключно (!!!) службовими відрядженнями. Навіть довідки намалював, як ми вже знаємо.

А тепер! Увага! Після того, як ЦВК скасувала його реєстрацію, він вже не тільки визнає, що має подвійне громадянство, але й стверджує, що проживав на території України на підставі ізраїльського паспорту 159 днів! А отже, на його думку, все тепер точно в порядку і він не порушив виборче законодавство - попри те, що він двічі надає різні обґрунтування.

Брехня стала тотальною і остання її частина заперечує першу.

Хоча про що це я, про яку безбрехливість...Людина присягала на вірність іншій країні, а потім легко нібито відмовилась від її громадянства, потім відсиджувалася за кордоном, щоб не бути призваною в українську армію, коли йшла активна фаза війни, а потім по кілька разів на місяць мандрує до країни агресора. Особисто я не вірю, що такий відданий слуга кількох народів схаменеться і перестане нахабно дертися в парламент.

А вісь на місці виборців і суддів я б замислився - хто зна, що може ще виплисти у справі Куницького. Це його позов на відновлення як кандидата і повна копія ізраїльського паспорту. Насолоджуйтесь!“

 

 

 

У документах, до яких звертається Денисенко, Олександр Куницький фактично відмовляючись від наданих раніше в Центрвиборчком пояснень зазначає, що на підставі закордонного паспорта, виданого державою Ізраїль, у 2015 році шість разів перетинав кордон України, як громадянин Ізраїлю, тому у ЦВК відсутні підстави скасовувати його реєстрацію.

Нагадаємо, після того, як Центральна виборча комісія встановила факт безпідставного відсутності протягом п'яти років, що передували виборам на території країни кандидата в народні депутати України Олександра Куницького вона скасувала його реєстрацію. За даними Державної прикордонної служби, він був відсутній у країні з 15 березня по 5 грудня 2015 року.

За даними Центрвиборчкому, як обґрунтування своєї відсутності протягом 264 днів в 2015 році, Олександр Куницький надав накази від ГО "Еліта Нації" та "1+1 Продакшин", згідно яких він виконував редакційні завдання в Угорщині і Румунії.

У ЦВК повідомили, що Куницким не були надані докази, що підтверджують трудові відносини з "1+1 Продакшин" і громадською організацією, отже, були порушені вимоги Конституції України та законодавства про проживання в Україні протягом останніх п'яти років перед виборами.

Раніше Андрій Денисенко опублікував документи, що можуть свідчити про підробку екс-кандидатом у народні депутати від партії "Слуга народу", який балотувався по 169 мажоритарному окрузі Харкова Олександром Куницким документів, поданих в Центральну виборчу комісію. Зокрема, мова йде про накази про відрядження, які повинні були підтвердити безперервне перебування кандидата в депутати Куницького на території України протягом останніх п'яти років через обов'язковість даного умови для допуску до виборів. За твердженнями Денисенко подібні документи є фіктивними, так як були створені юристами "Перемежко і партнери" в 2019 році в той час, як датовані 2015 роком.

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати