live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

“Якщо зараз школи немає, то будувати будинок не можна”, - Мінрегіон пропонує змінити правила забудови


фото: kievvlast.com.ua
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує посилити вимоги до містобудівних умов: щоб вони видавалися не на майбутню забудову, а на чинну інфраструктуру.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Ми додатково підготували ряд рішень, де хочемо посилити вимоги щодо містобудівних умов. Щоб містобудівні умови видавалися не на майбутню забудову, а на діючу інфраструктуру. Як я вже сказав, згідно з новим ДБН, повинно бути забезпечено обов'язково 38 місць в дитсадках на тисячу жителів і 135 місць у школах. Грубо кажучи, якщо зараз школи немає, то будувати житловий будинок не можна”, - пояснив він.

Також Парцхаладзе розповів, що у Мінрегіоні додатково дозволили робити вбудовані дитячі садки в житлових будинках. 

“Зараз готуємо матеріали, щоб дозволити і вбудовані початкові школи до 5 класу. Це стосується центральних частин великих міст, тому що зараз за нормами, щоб побудувати школу, мінімальна територія повинна бути 1,4 гектара. Таких територій в центрі точно немає. Місто ущільнюється - це неминучий процес. І тоді, якщо будується будинок усередині існуючого кварталу, і поряд всі школи і дитячі садки завантажені, то тоді треба зобов'язати забудовника побудувати вбудований садок і початкову школу”, - пояснив Парцхаладзе.

  • Нагадаємо, раніше Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затвердило перелік будівельних норм, стосовно яких тепер відхилення неможливі та у погодженні гарантовано буде відмовлено.
 
 

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати