live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Криптовалюта від Facebook може завдати шкоди світовій економіці - міністри країн G7


фото: securitylab
Міністри фінансів країн “Великої сімки” (G7) заявили, що криптовалюта на кшталт Libra від Facebook, можуть дестабілізувати світову економіку і використовуватися для відмивання грошей або навіть фінансування тероризму

Про це повідомляє Financial Times, передає Liga.net.

До таких висновків дійшла робоча група під керівництвом члена правління Європейського центрального банку Бенуа Кюре. Міністри G7 стурбовані планами компанії Facebook випустити криптовалюту Libra і заявили про необхідність жорсткого контролю за такими валютами.

Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер нагадав, що у Facebook сотні мільйонів клієнтів, а значить контролювати випуск і використання нової валюта Libra буде вкрай складно.

"Суверенітет націй може бути ослаблений або поставлений під загрозу цими новими валютами", - заявив Ле Мер.

У доповіді за підсумками зустрічі також йдеться про серйозні ризики, пов'язані з пріоритетами державної політики, включаючи, зокрема, боротьбу з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, а також захистом споживачів і персональних даних, чесної конкуренції та дотримання податкового законодавства.

"Розробникам Libra потрібно провести значну роботу, перш ніж вони зможуть отримати схвалення з боку відповідних державних органів", - зазначено в доповіді.

Представники G7 також висловили побоювання, що великі технологічні або фінансові компанії можуть використовувати велику клієнтську базу Facebook для "швидкого досягнення своїх цілей".

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати