live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сім'я з Австралії роками не платила податки, бо “збори суперечать Божій волі”


фото: АВС NEWS
В Австралії брата та сестру Бірпут оштрафували в цілому на 2,3 млн австралійських доларів ($1,6 млн) через те, що вони кілька років не платили податок на прибуток, який, на думку сім'ї, суперечить Божій волі

Про це повідомляє ВВС.

Бірпути постали перед Високим судом австралійського штату Тасманія після того, як в 2017 році їх звинуватили в несплаті податку на прибуток. Вони не платили збори з 2011 року і заборгували державі $930 тисяч. Два роки тому їх ферму продали за борги за рішенням місцевої влади.

У своє виправдання Бірпути у суді заявили, що не повинні платити податок, оскільки “вони - діти Божі” і нічим не володіють. На їхню думку, Божий закон вище світського, а примус людей до оплати зборів послаблює їхній зв'язок із Богом.

“Перехід від вірності до Бога до вірності державі означало б повстання проти Господа і порушення першої заповіді”, - заявило сімейство.

У відповідь суддя попросив їх показати місце в Біблії, де безпосередньо написано про заборону платити податки, зазначивши, що світський закон і закон Божий діють в різних площинах. 

У результаті суд засудив сім'ю Бірпут до виплати боргу, штрафу і судових витрат. При цьому суддя розповів журналістам, що не вважає, що вони таким чином намагалися уникнути покарання. Йому здалося, що вони щиро вірять в свої переконання.

новини партнерів

29 вересня, 2020 вівторок

28 вересня, 2020 понеділок

29 вересня, 2020 вівторок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати