live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Голова суду Губська заявила про втручання в роботу судді в справі Куницького


фото: facebook
Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Любов Губська надала Вищій раді правосуддя факти втручання в діяльність судді під час розгляду справи про оскарження рішення ЦВК щодо зняття з виборів кандидата Олександра Куницького

Факти тиску Губська, яка є головою суду, виклала на офіційному сайті Вищої ради правосуддя.

Це вже друга заява про втручання в рамках цього судового процесу, про яку стало відомо сьогодні.

Вона пише, що на її мобільний телефон прийшло кілька смс-повідомлень від третіх осіб. У них йшлося про заклики до прийняття певних рішень й отримання винагороди в подальшому.

"Зміст отриманих мною смс-повідомлень дає підстави пов'язувати їх з розглядом справи і стверджувати, що надіслані повідомлення, в яких містяться заклики до прийняття конкретно певного рішення у справі не пізніше визначеного часу із зазначенням подальшого отримання неправомірної вигоди є втручанням в діяльність суддів і пропозицією надати неправомірну вигоду посадовій особі, за що передбачена кримінальна відповідальність", – уточнює Губська.

Суддя розкрила суть повідомлень. Таким було перше: "Спасибі за допомогу. Ви прийняли правильне рішення. Проблем не буде. Андрій Миколайович все повинен передати. Як ми зрозуміли, оприлюднення сьогодні о 21:00. Рішення комісії треба за всяку ціну поламати. 50% від спасибі передасть керівник сьогодні. А решту завтра".

"Іншим колегам ми передамо окремо. Зараз інші тенденції. Треба по всіх, у кого були важкі часи, допомагати і давати можливість балотуватися. Цей Саша хоч і ізраїльтянин, але хлопець хороший", – йдеться у другому повідомленні.

Любов Губська просить Вищу раду правосуддя відреагувати на факти втручання в судовий процес відповідно до законодавства.

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати