live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Майже 100 дільниць на Волині отримали менше бюлетенів, ніж виборців у списках, - "Опора"

На Волині на 96 виборчих дільницях може не вистачити бюлетенів для голосування

Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Як стало відомо після аналізу спостерігачами "Опори" протоколів окружних виборчих комісій про передачу бюлетенів дільничним виборчим комісіям, низка дільниць отримала меншу кількість бюлетенів, ніж кількість виборців у списку на день складення протоколів.

Зокрема, в окрузі №19 таких дільниць 26. Таким чином, "нестача" тут коливається від 1 до 26 бюлетенів.

Так, в окрузі №20 таких дільниць 17. "Нестача" тут коливається у межах 1-13 бюлетенів. В окрузі №21 дільниць із: яким передали бюлетенів менше, виявили 30. На дільницях "бракує" від 1 до 64 бюлетенів. 

В окрузі №23 дільниць, яким передали менше бюлетенів, ніж на день передачі, було осіб у списку виборців - 22. На переважній більшості бракує 1-4 бюлетенів, однак рекордний показник - 33 бюлетені. 

В окрузі №22 лише одна дільниця з "різницею" бюлетенів. На ДВК № 071070 передали 136 бюлетенів при 138 виборцях у списку. 

"Зауважимо, що також по області понад три десятки дільниць отримали таку саму кількість бюлетенів, як і кількість виборців у списку виборців. Йдеться переважно про малі виборчі дільниці. Тож якщо там проголосувати прийдуть усі виборці, у разі якщо хтось "зіпсує" бюлетень, замінити його буде нічим", - повідомили в "Опорі".

Вони також нагадали, що відповідно до частини 8 статті 80 закону України "Про вибори народних депутатів України" виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та в одномандатному окрузі для кожної виборчої дільниці кожного одномандатного округу виготовляються у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на відповідній виборчій дільниці відповідного одномандатного округу, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа при їх виготовленні.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати