live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google виплатить по $27 тисяч кожному, хто поскаржився в суд через дискримінацію за віком

Компанія Google погодилася виплатити $11 млн в межах позову про дискримінацію щодо претендентів на роботу у віці

Про це повідомляє Bloomberg.

У період з 2007 по 2014 рік Шеріл Філлекес, якій більше 50 років, намагалася влаштуватися в Google чотири рази, проте її відмовлялися приймати на роботу через вік, незважаючи на те, що жінка має відповідну кваліфікацію. 

В Google ж заявляють, що не згодні з обвинуваченнями і в цілому відхиляли її кандидатуру свідомо. Компанія вважає, що позивачі не продемонстрували технічних здібностей, необхідних для роботи, на яку вони претендували.
Проте, до суду на Google подали 227 позивачів, кожен з яких тепер отримає по $35 тис. в межах справи про систематичну дискримінацію щодо претендентів у віці. Юристам, які представляють інтереси цих людей, буде виплачено в сукупності $2,75 млн.

Суд вважав за потрібне, що Alphabet Inc., до складу якої входить "корпорація добра", повинна проводити серед співробітників і керівників тренінги, присвячені питанням вікових забобонів, що заважають компанії приймати людей на роботу.

Google за рішенням суду тепер зобов'язана створити комітет, який займатиметься питаннями вікової різноманітності при наборі фахівців.

 

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати