//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Стали відомі суперники "Маріуполя" і "Зорі" в кваліфікації Ліги Європи


фото: zarya-lugansk.com
Українські команди "Маріуполь" і "Зоря" дізналися суперників в 3-му раунді кваліфікації Ліги Європи

Про це повідомляє офіцфйний сайт УЄФА.

У понеділок 22 липня відбулося жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якій українські клуби дізналися своїх суперників. "Маріуполь" зустрінеться з переможцем пари АЗ - "Хекен". "Зоря" може зіграти з переможцем пари "Осієк" - ЦСКА Софія, якщо в 2-му раунді кваліфікації пройде чорногорську "Будучность".

Основний шлях

"Маріуполь" - АЗ Алкмаар/"Хекен"

"Осієк"/ЦСКА С - "Зоря"/"Будучность"

"Норчепінг"/"Лієпая" - "Хапоель Беер-Шева"/"Кайрат"

"Легія"/"Куопіо" - "Брага"

"Яблунець"/"Пюнік" - "Вулвергемптон"/"Крузейдерс"

"Штурм"/"Гаугесун" - "Базель"/ПСВ

"Торіно"/"Дебрецен" - "Есбьєерг"/"Шахтар" Білорусь

"Мольде"/"Чукаричкі" - "Аріс"/ АЕЛ Лімассол

"Мідтьюлланд" - "Рейнджерс"/"Прогрес"

"Рієка" - "Абердін"/"Чихурі"

"Мальме"/"Домжале" - "Утрехт"/"Зрінські"

"Арсенал" Росія/"Нефтчі" - "Бней-Єгуда"

"Люцерн"/"Клаксвік" - "Еспаньол"/"Стьярнан" 

"Спарта"  - "Трабзонспор"

 "Аустрія" - "Аполлон" Лімассол/"Шемрок Роверс"

"Тун" - "Спартак" Росія

АЕК Ларнака/"Левскі" - "Гент"/"Віторул"

"Фехервар"/"Вадуц" - "Айнтрахт"/"Флора"

"Антверпен" - "Олімпіакос"/"Вікторія"

"Спартак" Словаччина/"Локомотив" Болгарія - "Страсбур"/"Маккабі" Хайфа

"Вентспілс"/"Гзіра Юнайтед" - "Віторія Гімараєш"/"Женесс Еш"

"Фейєноорд" - "Габала"/"Динамо" Грузія

"Стяуа"/"Алашкерт" - "Млада-Болеслав"/"Ордабаси"

"Легія"/"Куопіо" - "Атромітос"/"Дунайська Стреда"

"Партизан"/"Коннас-Кі" - "Малатьяспор"/"Олімпія"

"Університатя Крайова"/"Гонвед" - АЕК 

Шлях чемпіонів

"Сієска"/АПОЕЛ - "Торсхавн"/"Лінфілд"

"Клуж"/"Маккабі" Тель-Авів - "Тре Пенне"/"Судува"

"Арарат-Вірменія"/"Лінкольн Ред Імпс" - "Сабуртало"/"Динамо" З Хорватія

"Пяст"/"Рига" - "Црвена Звезда"/ХІК 

«Валюр»/«Лудогорець» - «Нью Сейнт»/«Копенгаген»

«Сараєво» - БАТЕ/«Русенборг» 

«Санта-Колома»/«Астана» - «Ференцварош»/«Валлетта» 

"Слован"/"Феронікелі" - "Дандолк"/"Карабах"

Матчі 3-го раунду кваліфікації пройдуть 8-го і 15-го серпня. "Маріуполь" проведе перший матч в Україні, другий на виїзді. "Зоря" в разі виходу в 3-й раунд, перший матч проведе на виїзді, матч вдома.

новини партнерів

‡агрузка...

24 серпня, 2019 субота

24 серпня, 2019 субота

23 серпня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати