live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Лондоні стартував судовий процес проти Коломойського та Боголюбова на $3 млрд


фото: ukranews
22 липня починається розгляд апеляційної скарги ПриватБанку в Апеляційному суді Лондона проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та шести пов’язаних з ними компаній

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Як повідомили у прес-службі ПриватБанку, керівництво держбанку ініціювало судовий процес після проведення внутрішнього розслідування широкомасштабних шахрайських схем, які використовували впродовж останніх десяти років.

“Судовий процес у Лондоні стосується однієї зі згаданих схем - незаконного привласнення $1,9 млрд за допомогою шести компаній (три зареєстровано у Великій Британії, і три - на британських Віргінських островах). Банк прагне повернути ці кошти в повному обсязі, включно з відсотками, що нараховуються за ставкою приблизно півмільйона доларів США на день”, - сказали в банку.

Станом на грудень 2018 року загальна сума позовів, включно з відсотками, наближається до $3 млрд. “Ця судова справа є незалежною від тих справ, які розглядають в Україні”, - зазначили в банку.

Слухання в Апеляційному суді Лондона відбуватиметься у відкритому режимі приблизно 5 днів. Рішення суд оголосить у кінці вересня - на початку жовтня.

  • Нагадаємо, ПриватБанк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського, Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd.
  • 20 грудня 2017 року суд як забезпечувальний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку Коломойського і Боголюбова і зазначених шести компаній на суму понад $2,6 млрд. Суд зобов’язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь у розгляді справи. Також суд зобов’язав фігурантів цієї справи витрачати не більше 20 тис. фунтів на тиждень.
  • Судовий наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників банку - Коломойського, Боголюбова і згаданих, підконтрольних їм компаній, на суму $2,6 млрд поки що залишається чинним. Відповідачам також заборонено відчужувати свої активи без згоди ПриватБанку або дозволу англійського суду.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати