live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Лондоні стартував судовий процес проти Коломойського та Боголюбова на $3 млрд


фото: ukranews
22 липня починається розгляд апеляційної скарги ПриватБанку в Апеляційному суді Лондона проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та шести пов’язаних з ними компаній

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Як повідомили у прес-службі ПриватБанку, керівництво держбанку ініціювало судовий процес після проведення внутрішнього розслідування широкомасштабних шахрайських схем, які використовували впродовж останніх десяти років.

“Судовий процес у Лондоні стосується однієї зі згаданих схем - незаконного привласнення $1,9 млрд за допомогою шести компаній (три зареєстровано у Великій Британії, і три - на британських Віргінських островах). Банк прагне повернути ці кошти в повному обсязі, включно з відсотками, що нараховуються за ставкою приблизно півмільйона доларів США на день”, - сказали в банку.

Станом на грудень 2018 року загальна сума позовів, включно з відсотками, наближається до $3 млрд. “Ця судова справа є незалежною від тих справ, які розглядають в Україні”, - зазначили в банку.

Слухання в Апеляційному суді Лондона відбуватиметься у відкритому режимі приблизно 5 днів. Рішення суд оголосить у кінці вересня - на початку жовтня.

  • Нагадаємо, ПриватБанк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського, Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd.
  • 20 грудня 2017 року суд як забезпечувальний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку Коломойського і Боголюбова і зазначених шести компаній на суму понад $2,6 млрд. Суд зобов’язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь у розгляді справи. Також суд зобов’язав фігурантів цієї справи витрачати не більше 20 тис. фунтів на тиждень.
  • Судовий наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників банку - Коломойського, Боголюбова і згаданих, підконтрольних їм компаній, на суму $2,6 млрд поки що залишається чинним. Відповідачам також заборонено відчужувати свої активи без згоди ПриватБанку або дозволу англійського суду.

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати