live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У компанії "Гідромаркет" розповіли, як вибрати гідророзподільник

Вибір розподільника - особливо важливе завдання при проектуванні гідравлічної системи і гідрофікаціі будь-якого транспортного засобу. Щоб не помилитися, доручити її варто фахівця

Розподіляє пристрій (гідророзподільник, розподільник гідравлічний) — агрегат, який визначає напрямок руху потоків рідкого середовища, їх витрати, зупинку, а також допомагає регулювати тиск у системі. Це ключовий елемент гідравліки, без якого вона не може використовуватися взагалі. 

Як влаштований, працює і яким буває гідравлічний розподільник

Гідророзподільник у складі гідравлічної системи забезпечує машині виконання додаткових функцій, наприклад, агрегатування причіпних складів або використання навісного обладнання. 

Він має просту будову і всього три конструкційні складові — корпус, золотник (робочий орган) та запірно-регулюючий елемент. Таким же простим є принцип роботи агрегату: оператор встановлює розподільник на потрібну позицію, рідке середовище спрямовується від насоса до циліндра, де зрушує поршень в сторону і зливається в гідробак за допомогою клапана.

Джерело: https://hydromarket.com.ua/

На що звернути увагу при виборі гідророзподільника

Щоб купити в магазині пристрій, який оптимально підходить за технічними параметрами, функціональності і вартістю модель, слід звертати увагу на кілька моментів.

  • Яка робота і завдання призначені машині, яка підлягає гідрофікаціі, яке навісне вона буде агрегатувати.
  • На яку машину (тип, марка і модель) буде встановлено гідророзподільник, адже кожна техніка має свої особливості, вимоги та рекомендації від виробника.
  • Якими будуть умови експлуатації та інтенсивність навантаження — чим складніше умови, сильніше навантаження, тим міцніше і довговічніше має бути розподільний пристрій.
  • Стан розподільника, який може бути новим або беушним. 
  • Хто виробник гідророзподільника. На вітчизняному ринку пропонуються моделі українського походження і імпортні агрегати. 
  • Скільки коштує пристрій. На ціну впливає абсолютно все — вид, функціональність, тип, технічні параметри і можливості, виробник, стан, складність установки, сумісність з різною технікою і т.д.
  • Яка гарантія дається на виріб, де буде проводитися монтаж і техобслуговування.

 

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати