live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ferrexpo в I кварталі 2019 року інвестувала в українські активи більше 1,3 млрд. гривен

Група Ferrexpo за результатами трьох місяців 2019 року вклала понад 1,3 млрд. гривень (більше 47,5 млн. доларів США) в розвиток Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК, які входять до Групи, що перевершило аналогічний показник 2018 року

Згідно із затвердженою Радою Директорів інвестпрограми, Група Ferrexpo за січень-березень поточного року інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК (ПГЗК, Ferrexpo Poltava Mining, FPM, що входить в групу Ferrexpo) понад 855,0 млн. гривень (більше 31,4 млн. доларів США), в розвиток Єристівського і Беланівського ГЗК (ЄГЗК, Ferrexpo Yeristovo Mining, FYM, що входить в групу Ferrexpo і БГОК, Ferrexpo Belanovo Mining, FBM, що входить в групу Ferrexpo) - понад 438,3 млн. гривень (більше 16,1 млн. доларів США).

Основними капітальними інвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку діючого виробництва в сумі понад 209,0 млн гривень (понад 5,0 млн. доларів США) і великих стратегічних проектів на суму понад 272,0 млн. гривень (понад 16,3 млн. доларів США); компоненти на суму понад 373,0 млн. гривень (більше 10,0 млн. доларів США), а також витрати на розвиток північних родовищ.

Кошти ЄГОКа і БГОКа були вкладені в переробку, розвиток залізничних шляхів і об'єктів, в проекти з капітального будівництва кар'єра та інфраструктури, геологічні та інші роботи.

У 2019 році Група Ferrexpo продовжує виконувати план з інвестицій відповідно до затвердженої Радою Директорів інвестпрограми.

Довідка про компанію:

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних котунів, використовуваних у виробництві сталі. Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером котунів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2018 р. Компанія виробила 10,6 мільйонів тонн залізорудних котунів. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнама, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Все по темі

новини партнерів

9 грудня, 2019 понеділок

9 грудня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати