1031-річчя Хрещення Руси-України: на цих вихідних у Києві відбудеться три окремих хресні ходи, середмістя перекрито

Митрополит Епіфаній
фото: Reuters
27 і 28 липня 2019 року на час проведення загальноміських заходів до 1031-річчя хрещення Київської Русі-України вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту міста Києва

Про це передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, 27 липня, з початку руху до закінчення заходів на період закриття руху всіх видів транспорту на вул.Трьохсвятительській (від Михайлівської до Європейської пл.), вул.Хрещатик (від вул.Богдана Хмельницького до Європейської пл.), Володимирському узвозі (від Поштової до Європейської пл.), вул. Грушевського (від вул.Цитадельної до Європейської пл.), вул.Івана Мазепи, вул.Лаврській, роботу автобусів маршруту № 114 буде організовано на ділянках: від вул.Милославська до Поштової площі за постійною схемою, далі Боричів узвіз - Поштова площа - вул.Набережно-Хрещатицька - далі постійним маршрутом; від залізничного вокзалу "Центральний" - вул. С. Петлюри - б-р Т. Шевченка - вул.Леонтовича - вул. Б. Хмельницького - вул.Володимирська - Софійська пл.

Роботу автобусного маршруту № 24 буде організовано від залізничного вокзалу "Центральний" до вул. Софіївської.

Роботу автобусного маршруту № 62 буде організовано від Ботанічного саду до б-ру Лесі Українки (до вул.Новогоспітальної).

Роботу автобусів маршруту № 55 буде організовано від Дарницької площі до вул.Старонаводницька за власною трасою, далі - вул. Генерала Алмазова - б-р Лесі Українки - вул.Басейна - вул.Еспланадна - вул. Рогнідинська - ст. м. "Палац Спорту" - вул. Рогнідинська - вул.Шота Руставелі - б-р Лесі Українки - вул. Генерала Алмазова - вул. Старонаводницька, далі за власним маршрутом.

Роботу тролейбусів маршруту № 38 буде організовано від ст. м. "Видубичі" до б-ру Лесі Українки (до вул.Новогоспітальної).

28 липня з початку руху до закінчення заходів на період закриття руху всіх видів транспорту на вул.Володимирській (від вул.В. Житомирської до вул.Ірининської), Володимирському проїзді, вул.Софіївській, вул.Алли Тарасової, вул.Мала Житомирська, Рильському пров., Михайлівському пров., вул.Михайлівській, вул.Костельна, вул.Трьохсвятительській, вул. В. Житомирській (на ділянці від Володимирської до вул.Михайлівська) рух громадського транспорту буде організовано: тролейбуси маршруту № 6 - від Мінського масиву ст. м. "Лук'янівська"; тролейбуси маршруту №№ 16, 18 відповідно від вул.Академіка Туполєва і вул.Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу; автобуси маршруту № 24 від Національного музею історії України у Другій світовій війні до Європейської пл.

Роботу автобусів маршруту № 114 буде організовано на ділянках: від вул.Милославська до Європейської пл .; від Залізничного вокзалу "Центральний" до б-ру Тараса Шевченка за власною схемою, далі вул.Велика Васильківська - ст. м. "Площа Льва Толстого" - вул. Льва Толстого - вул.Володимирська - б-р Тараса Шевченка - в зворотному напрямку за власною схемою.

Читайте також: Предстоятель ПЦУ Епіфаній: Найперше мусимо зберегти свою незалежність

Наразі, представники Московського патріархату збираються поряд з Українським домом. Прохід звідти на Майдан Незалежності перекрито силами Нацполіції.

У суботу, 27 липня, пройде їхній хресний хід, а у неділю, 28-го, заплановані акції Православної церкви України і так званого Київського патріархату на чолі з почесним патріархом Філаретом.

Хресний хід Московського патріархату розпочнеться о 13:30 за маршрутом від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври. 28 липня о 09:00 відбудеться урочиста літургія у Успенського собору, яку проведене митрополит Онуфрій.

Своєю чергою прибічники Філаретом зберуться 28 липня в 12:00 поблизу Володимирського кафедрального собору.

Натомість у ПЦУ наступна програма:
 
08:30 - у Святій Софії почнеться божественна літургія;
 
10:30 - хресний хід піде від Софійського собору через Володимирський проїзд, Михайлівську площу, вулицю Трьохсвятительську до парку Володимирська гірка, де поруч із пам'ятником князю Володимиру Великому буде звершено урочистий молебень.

Попередньо ПЦУ заявила про участь у ході щонайменше 20 тис. людей.

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати