live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Голова Львівської облради розповів, для чого партії "Слуга народу" панування у місцевих радах

Після переходу обласних та районних рад під повний контроль президентської партії "Слуга народу", на який робиться розрахунок у зв'язку з підготовкою командою Володимира Зеленського до позачергових муніципальних виборів, наміри щодо федералізації України подаватимуться не як вимога Кремля, а ніби як воля частини місцевих рад

Про це голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин розповів 27 липня 2019 року в ефірі програми "Студія Захід" з Антіном Борковським на телеканалі Еспресо.TV.

"Я даю Вам гарантію, щ опершим кроком буде проведення місцевих виборів на окупованому Донбасі. Вони (пропрезидентська більшість у Верховній Раді - ред.) на це підуть. Вони легалізують владу бойовиків, тоді з'являться ухвали частини Донецької і Луганської областей про те, що Ви говорите (про особливий статус ОРДЛО - ред.) і раптом в українському парламенті це буде сприйнято. І процес набуде таких форм, що, дійсно, людям, котрі зі зброєю в руках боронять лінію (лінію розмежування - ред.) буде видаватися "Я не знаю, чим я тут займаюся. А що я роблю тут, коли офіційна влада підігрує бойовикам і терористам, які контролюються Росією?". Ось так буде", - пояснив він.

На думку Ганущина, у своєму розпорядженні "Слуга народу" матиме в новому парламенті настільки великий ресурс, що можна буде подбати про реалізацію якнайширшого і якнайнебезпечнішого сценарію.

"Можливо проводити вибори в окремо взятій Раді, але не можливо на 5 років. Потрібні зміни до Конституції. Вони це зроблять - проведуть нові вибори, позачергові, з припиненням повноважень попередніх рад. Радам дадуть 5 років. В ради будуть надійно інкорпоровані люди, які є "плоть від плоті" "зеленої" команди. І тоді з'являться бажаючі голосувати за федералізацю", - зазначив чинний керівник облради Львівщини.

За словами Ганущина, федералізм подаватиметься як "велике народне волевиявлення" від понад ніж 10 областей України. Під це новою центральною владою відповідним чином готуватиметься громадська думка. І місцевим радам у цьому політтехнологічному процесі буде відведено свою роль.

"Як би з телевізора не розповідав Медведчук у захопленні після чергової поїздки на Донбас про те, як там люди хочуть миру і хочуть влитися в лоно української держави, ось тільки треба такі й такі умови забезпечити і ватажки проросійських бойовиків мають стати лідерами областей, цього буде замало. А от коли з'явиться "народне волевиявлення" кільканадцяти областей про те, що "давайте повернемо український Донбас", "це ж українські люди", "ними керують нормальні керівники", "хай буде федерація", "хай будуть окремі умови", "хай буде своя поліція, військо, прокуратура і суди" і "ми їм ще винні гроші на відновлення", "зробіть це", то чому б це не зробити?", - поділився своїм прогнозом політик.

новини партнерів

23 вересня, 2020 середа

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати