live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Після скандальних порад щодо одягу та поведінки жінок Марченко готовий піти з посади


фото: rfe
Заступник голови Владислав Марченко, який обурив жінок у мережі своєю публікацією, заявив про готовність піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Ми є колегіальний орган. Запорізька обласна рада – це колегіальний орган. 84 депутати, які обрані від народу, вирішують всі питання функціонування. Я за посаду не тримаюсь. Якщо депутати мають кандидатуру, яка більш відповідна або була більш комфортна для громадськості, то нехай вносять пропозиції і голосують”, – сказав Владислав Марченко

Крім того, чиновник пояснив, що його допис був реакцією на нібито надто відкритий та недоречний одяг однієї з відвідувачок спортзалу, де він тренується.

„Я не проти абсолютно спортивної форми. Але питання, де ця межа? Вона дуже тонка і часто стирається… Важливо розмежувати слово „сексуальність” і „вульгарщина”. Так ось мій пост і мої думки конкретно про друге, про „вульгарщину”, що щонайменше непристойно щодо оточуючих людей. Я акцентував увагу. Це неможливо стерти чи видалити – це думки мої. Далі я навів шматок тексту, автором якого я не є. Можливо це грубо там сказано. Якщо це когось сильно зачіпає, прошу мене вибачити”, – прокоментував Марченко.

  • Нагадаємо, 26 липня запорізький чиновник Владислав Марченко дав жінкам поради щодо одягу та наразився на флешмоб.
  • Зауважимо, Марченко є заступником голови Запорізької облради з грудня 2015 року, а з липня 2018 року також є уповноваженим із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької облради.
  • Посадовець є головним фігурантом кримінальної справи щодо організації фіктивних тендерів, яка наразі слухається у суді. 22 грудня Марченку оголосили про підозру у привласненні 87 млн грн бюджетних коштів.

новини партнерів

18 лютого, 2020 вівторок

18 лютого, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати