live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Обшуки, оподаткування та законодавча база: Американська торговельна палата озвучила проблеми української ІТ-галузі


фото: president.gov.ua
Радник президента України Михайло Федоров провів зустріч з представниками Американської торговельної палати в Україні, під час якої представники американського бізнесу акцентували увагу на проблемних питаннях роботи в Україні

Про це повідомляється на сайті президента України.

"Розвиток цифрової економіки має стати пріоритетом №1 для України. Ми зобов’язані здійснити цифрову трансформацію наявних галузей економіки та створити сприятливі умови для появи нових. Інакше ризикуємо відстати від провідних економік світу назавжди. Спільно з профільним бізнесом і громадськістю ми визначили чіткі завдання та цілі до 2024 року, – підкреслив Михайло Федоров. – Ми дуже зацікавлені у залученні можливостей членів Американської торговельної палати до розвитку спільних проектів у сфері широкосмугового інтернету, електронної ідентифікації тощо".

Під час зустрічі представники американського бізнесу акцентували увагу на проблемних питаннях роботи в Україні, зокрема обшуках в ІТ-компаніях, оподаткуванні ІТ-галузі та доступі до інфраструктури для розміщення телекомунікаційного обладнання провайдерів, а також ключових інтересах щодо розвитку мобільного та фіксованого широкосмугового інтернету, електронного суду й ухвалення пріоритетних законопроектів, необхідних для ІТ-галузі.

 

новини партнерів

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати