live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У двох містах окупованого Криму б’є рекорди рівень хімікатів у повітрі

Фахівці кримського гідрометцентру зафіксували підвищений рівень забруднення атмосферного повітря з 22 по 29 липня у містах Армянськ та Красноперекопськ

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

"Так, в Армянську за даними спостережень двох стаціонарних постів (визначено показники - зважені речовини, діоксид сірки, діоксид азоту, оксид вуглецю, аміак, формальдегід, фтористий водень) в місті зазначено стандартний індекс (СІ) зважених речовин, який дорівнює 2 (підвищений - ред., ). Для оксиду вуглецю СІ дорівнює 1. Для хлористого водню СІ дорівнює 2 (підвищений - ред., ). Для фтористого водню СІ дорівнює 1. Рівень забруднення атмосферного повітря визначено як підвищений ", - повідомляє гідрометцентр.

У Красноперекопську також за даними спостережень двох стаціонарних постів (визначені показники - зважені речовини, діоксид сірки, діоксид азоту, оксид вуглецю, аміак, формальдегід, фтористий водень, хлористий водень) в зазначений період відзначений СІ зважених речовин дорівнює 2 (підвищений - ред., ). Для оксиду вуглецю СІ дорівнює 1. Для хлористого водню СІ дорівнює 4 (дуже високий - ред., ). Тож, рівень забруднення атмосферного повітря підвищений, зробили висновок фахівці.

Поза тим, раніше жителі Армянська з настанням літньої спеки почали скаржитись на погане самопочуття і пов'язували це з погіршенням екологічної обстановки в місті. Однак окупаційна влада заявила про те, що спека в Криму не привела до погіршення екологічної ситуації в районі заводу “Кримський Титан”.

  • Нагадаємо у ніч з 23 на 24 серпня 2018 року на заводі з виробництва діоксиду титану в Армянську - філія ТОВ “Титанові інвестиції” відбувся викид хімічних речовин. У результаті люди стали масово скаржитися на кашель, печіння в горлі, висип, а на листі дерев з'явився жовтий наліт.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати