live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З 1 листопада у кінотеатрах та театрах буде у 2 рази більше жіночих туалетів


фото: zik
З 1 листопада вступають в дію нові будівельні норми щодо закладів культури, які у 2 рази збільшують кількість жіночих вбиралень в кінотеатрах та театрах при їх новому будівництві або реконструкції

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

Тепер розрахунок такий: 1 санітарний прилад на 15 осіб (раніше було на 30) в кінотеатрах та 1 санприлад на 10 осіб (раніше було на 20) в театрах. Їх кількість визначатиметься розрахунковою місткістю цих закладів.

Наприклад, якщо театр розрахований на 600 відвідувачів, то раніше потрібно було проектувати 30 жіночих туалетів (кабінок), а за новими нормами - треба буде 60.

Зазначається, що частина туалетних кімнат має бути доступною для людей з інвалідністю та інших груп маломобільного населення, а також там мають бути сповивальні столики для немовлят.

За словами Парцхаладзе, такі зміни пов’язані з великими чергами, які спостерігаються в жіночі вбиральні практично в усіх громадських закладах. Крім цього, як показують дослідження, жінкам для відвідування санітарних кімнат потрібно на 50% більше часу, ніж чоловікам. 

 

новини партнерів

24 жовтня, 2020 субота

24 жовтня, 2020 субота

23 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати