live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

#ЗабулазапитатьуМарченка: у Запоріжжі вимагають звільнення чиновника


фото: Радіо Свобода
1 серпня під стінами Запорізької облради відбулася акція за зняття з посади заступника голови облради Владислав Марченка

Про це повідомляє Радіо Свобода.

В мітингу взяли участь як чоловіки, так і жінки. З собою вони принесли плакати з написами “#забулазапитатьумарченка”, “Цікаво, ким я працюю? Заміряй мої шорти”, “Ні сексизму від політиків”.

Ініціаторка акції Наталія Лобач сказала, що на дискримінацію необхідно реагувати і що написано вже дві петиції.

“Ми своєю присутністю, своїми плакатами хочемо сказати, що у 21 сторіччі не може бути дискримінаційних висловлювань від людини, яка має спостерігати за тим, аби у нас не було дискримінації. Ми очікуємо реакції від облради. Надіслали звернення, яке підписали десятки людей з усієї України, на яке поки не відреагували. Написали вже дві петиції… Тобто ми хочемо якоїсь реакції. Це більше імпульсивна акція протесту, бо треба щось зробити, треба реагувати, бо трішки часу пройде і більш-менш забудеться ця історія. Розуміємо, що треба вимагати і взагалі робити, аби ця посада була прозора, щоб було зрозуміло, що за людина, яких цінностей, як обирається і що робить на цій посаді”, – розповіла ініціаторка акції Наталя Лобач.

До мітингувальників з представників облради ніхто не вийшов. Поспілкуватися з самим Владиславом Марченко учасникам акції також не вдалося – він виявився відсутнім на робочому місці.

  • Нагадаємо, 26 липня запорізький чиновник Владислав Марченко дав жінкам поради щодо одягу та наразився на флешмоб.
  • Зауважимо, Марченко є заступником голови Запорізької облради з грудня 2015 року, а з липня 2018 року також є уповноваженим із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької облради.
  • Посадовець є головним фігурантом кримінальної справи щодо організації фіктивних тендерів, яка наразі слухається у суді. 22 грудня Марченку оголосили про підозру у привласненні 87 млн грн бюджетних коштів.
  •  29 липня Марченко заявив про готовність піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати