live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Постачальник бронежилетів для Міноборони: вони пройшли безліч експертиз

Підприємство "НВП "Темп-3000", яке постачає свою продукцію для ЗСУ, зазначає, що бронежилети високої якості, та називає звинувачення на свою адресу "кампанією з дискредитації"

Про це повідомив на прес-конференції керівник та засновник ТОВ "НВП "Темп-3000" Юрій Євтушенко, передає "Укрінформ".

"Бронежилети "Темп-3000" для Міністерства оборони виготовляються нашою компанією з 2002 року... Те, що зараз проходить з компанією, початок цієї повномасштабної дискредитації, вона почалась у 2014 році. Зараз у нас вже п'ять років як йдуть судові справи. За ці п'ять років у компанії було 150 судів звичайних і чотири Верховних суди", - заявив Євтушенко.

Він зазначив, що у 2014 році розпочались перші кримінальні провадження, подібні до тих, що відбуваються у 2019 році. Справи стосувались претензій до бронезахисту жилетів, тому з 2014 по 2016 рік “проходило безліч балістичних експертиз, аби підтвердити якість виробів”.

"Пройшло п'ять років і все почалось спочатку. У 2019 році ДБР заарештувала 11 тис. жилетів, які були поставлені до складів Міністерства оборони... Я дізнався, що ДБР взяло зі складів Міністерства оборони, які пристосовані для зберігання, перевезли їх в склади необладнані, і зараз бронежилети знаходяться в підтопленому вигляді. Якщо вони там місяць лежать, то вони будуть непридатні до використання", - заявив керівник компанії.

Він також повідомив, що станом на сьогодні ДБР більше не проводила обшуків на підприємстві, крім тих, що відбулися в червні цьогоріч. Крім того, представники “Темп-3000” не запрошувались на допит та не залучались слідчими ДБР для участі в перевірці якості бронежилетів.

Речниця ДБР Анжеліка Іванова наголосила, що наразі проводяться слідчі дії, тому допити ще не розпочались.

"Дійсно зараз проводяться слідчі дії, весь цей час 11 тис. бронежилетів, які були вилучені, ставились на облік, кожен з них оглядався, на кожен з них складався відповідний акт огляду. Зараз вони скеровуються на експертизу", - повідомила речниця і додала, що всі допити будуть проведені після того, як ДБР отримає висновки експертиз.

Стосовно відео, яке оприлюднила ДБР на підтвердження того, що бронежилети є неякісними, речниця зазначила: "Це не експертиза, це не дослідження. Зараз всі бронежилети будуть направлені на експертизу і тоді вже, коли будуть експертні висновки, вони будуть долучені до кримінального провадження, і ми зможемо стверджувати остаточно. Це слідчі дії, які були проведені на базі Державного науково-дослідного інституту МВС України, лабораторного відділу. Тому ми не підмінюємо поняття, що це була експертиза, ми показали ті слідчі дії, які були зроблені".

Відповідаючи на запитання журналістів, засновник ТОВ "НВП "Темп-3000" Юрій Євтушенко не зміг відповісти на питання, кому вигідна дискредитація компанії "Темп-3000".

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати