Зінченко допоміг "Ман Сіті" перемогти "Ліверпуль" та здобув перший трофей сезону

Український футболіст Олександр Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" перемогти "Ліверпуль" у матчі за Суперкубок Англії

У Лондоні на стадіоні "Вемблі" Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті" на лівому фланзі оборони.

На 12-й хвилині українець взяв участь у результативній комбінації своєї команди. Зінченко скинув м'яч головою на Давіда Сільву, з передачі якого відзначився Рахім Стерлінг.

"Ліверпуль" зрівняв рахунок на 77-й хвилині, після розіграшу штрафного, головою відзначився Жоель Матіп.

Володар трофею визначився у серії післяматчевих пенальті. Зінченко реалізував один із одинадцятиметрових. "Манчестер Сіті" переміг 5:4 та здобув перший трофей нового сезону.