Футболісти збірної України потрапили до збірної туру у Бельгії

Українські легіонери "Гента" Ігор Пластун і Роман Безус потрапили у символічну збірну другого туру чемпіонату Бельгії

Про це повідомляє "Футбол 24"

Інтернет-ресурс Unibet опублікував збірну 2-го туру чемпіонату Бельгії. До символічної збірної потрапили українські футболісти "Гента" - півзахисник Роман Безус і центральний захисник Ігор Пластун.

4 серпня у матчі проти "Ейпена" українці взяли участь у розгромі суперника з рахунком 6:1. На початку гри після удару Ігоря Пластуна суперник забив автогол. Згодом голами на 33-й і 90-й хвилинах відзначився Роман Безус. Також гол на рахунку ще одного українця - Романа Яремчука, який відзначився на 41-й хвилині з пенальті.

Звання найкращого форварда туру отримав екс-форвард київського "Динамо" Дьємерсі Мбокані.