live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Потужності терміналів України дозволяють збільшити обсяги нафтопродуктів у кілька разів - Омелян


фото: reuters
Потужності нафтових терміналів у морських портах України дозволяють багатократно збільшити обсяги нафтопродуктів уже сьогодні

Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян за результатами наради щодо збереження енергетичної незалежності України відбудеться  спільно з представником президента в уряді Андрієм Герусом, передає Еспресо.TV.

“Потужності нафтових терміналів у морських портах України дозволяють багатократно збільшити обсяги нафтопродуктів вже сьогодні”, - сказав Омелян.

За його словами, “Укрзалізниця” має змогу забезпечити достатню кількість тягово- та вантажно-рухового складу для транспортування нафтопродуктів. Також компанія сформує незнижуваний стратегічний запас дизельного палива.

“І чим довше бенефіціари трубо-поставок будуть уникати сплати податків в український бюджет - тим швидше вони втратять ринок України”, - наголосив Омелян.

Він додав, що сьогодні було прийнято рішення сформувати оперативний штаб, який працюватиме на щоденній основі з найбільшими нафтотрейдерами України:

“Щоб будь-які проходження цестерновими маршрутами не були під загрозою. І ринку не загрожувало ні зростання цін, ні будь-які кризи”, - сказав міністр інфрастуктури. 

новини партнерів

20 лютого, 2020 четвер

20 лютого, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати