live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Держкомтелерадіо заперечили продаж студії "Укртелефільм"


фото: tsn
Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм” не продана, а приєднається до “Національної суспільної телерадіокомпанії України”

Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо.

“Фонд Державного майна України продав за 5.1 млн грн єдиний майновий комплекс державного спеціалізованого підприємства “Укртелефільм”, розташований на вул. Кирилівська 160”, - інформує Держкомтелерадіо.

Зазначили, що деякі ЗМІ припустилися помилки, називаючи ДСП студією телевізійних фільмів та ілюструючи публікації фотографіями будівель та логотипом іншого державного підприємства - “Української студії телевізійних фільмів “Укртелефільм”, розташованого за адресою вул. Ованеса Туманяна, 15.

ДСП “Укртелефільм” та ДП “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”, попри схожість назв, є різними підприємствами. Вони знаходяться за різними адресами, не співпрацювали, не мають спільного майна і спільних проєктів, уточнили у Держкомтелерадіо.

Поза тим, у Держкомтелерадіо нагадали, що відповідно до рішення уряду зараз триває процес перетворення ДП “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм” у публічне акціонерне товариство “Укртелефільм” з подальшим приєднанням його до Публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України (ПАТ “НСТУ”), 100% акцій якого належить державі.

 

Все по темі

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати