live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Голова податкової пропонує податкову амністію незадекларованого майна під 5-9%


фото: socportal
Незадекларовані активи та майно можна буде легалізувати за ставкою 5-9% залежно від того, чи добровільно особа вирішила легалізувати активи

Про плани провести податкову амністію такого штибу повідомив голова Державної податкової служби України Сергій Верланов в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, ставки податкової амністії наразі обговорюються з представниками Міжнародного валютного фонду. Зокрема, у переговорах обговорюються ставки податкової амністії, тобто відсоток, який потрібно буде заплатити із незадекларованого майна, щоб легалізувати його.

“Ситуація України не унікальна - і ПАР, і Латвія й інші країни проходили її. Зараз дискутуємо про знижені ставки: 9% як базова, 5% - знижена”, - повідомив Верланов.

За його словами, ставку 5% пропонують застосовувати у тому разі, якщо особа вирішила задекларувати майно добровільно. Водночас Верланов додав, що запуск податкової амністії можливий лише паралельно із запровадженням загальнообов’язкового декларування всіма громадянами України.

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати