live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Apple подали до суду через прослуховування працівниками команд Siri


фото: iphones
Користувачі подали позов після заяви Apple про припинення програми, згідно з якою підрядники компанії могли прослуховувати голосові повідомлення людей до Siri для покращення розпізнавання голосу

Про це повідомляє Bloomberg.

У Каліфорнії подали до суду на компанію Apple за порушення права на недоторканність особистого життя у зв’язку з можливістю прослуховування підрядниками команд, які власники дають голосовому помічнику Siri. Зазначається, що приватність користувачів Siri була порушена, коли підрядники компанії прослуховували записи клієнтів.

Користувачі подали позов через кілька днів після того, як в Apple заявили про припинення програми, згідно з якою підрядники компанії могли прослуховувати голосові повідомлення звичайних людей для поліпшення послуг із розпізнавання голосу.

На думку захисників збереження приватності користувачів, така практика порушує права користувачів, особливо у випадках, коли прослуховування починається випадково та без відома самих користувачів голосових помічників.

Зазначається, що раніше "прослуховуванням" голосових повідомлень користувачів Apple, Google та Amazon з боку контрактантів зацікавилися законодавці й регулятори як у США, так і в Європі.

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати