live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Шасі КрАЗ-63221 відвантажено "ХЗТО"

Чергову партію автомобільних шасі отримав Харківський завод транспортного обладнання. КрАЗ-63221 використовують для монтажу установок насосних пересувних УНП-160х40

Установка насосна пересувна УНП-160х40 призначена для нагнітання в нафтові і газові свердловини рідини при цементуванні в процесі буріння і капітального ремонту, а також при проведенні   інших промивально-продавочних робіт.

Як транспортну базу  застосовують шасі КрАЗ-63221, що гарантує експлуатацію установки  дорогами  всіх видів, бездоріжжю і будь-якій місцевості, в той час як  аналоги інших виробників  розраховані на пересування тільки  дорогами з твердим покриттям.  Потужний двигун шасі   і спеціальна роздавальна коробка забезпечують можливість здійснити від них привід як на насос високого тиску, так і на насос для подачі води, що дозволить виключити застосування для цього насоса окремого двигуна внутрішнього згоряння і пов'язану з цим необхідність забезпечувати його паливно-мастильними матеріалами і акумуляторами, що значно спрощує  обслуговування установки.

Технічні характеристики шасі: колісна формула 6х6, кабіна капотна, металева, тримісна, двигун WP10 (Євро-5, 375 к.с.), рядний, 6-циліндровий, із турбонадувом, гальмівна система з АБС, є цифровий тахограф.

У поставленій замовнику партії і  автомобільне шасі КрАЗ – 6322, на яке монтують   установку парогенераторну пересувну УПП – 1600/100 (призначена для депарафінізації нафтових і газових свердловин та іншого нафтогазопромислового обладнання, а також робіт із відігрівання, підігріву та пропарювання) або ж  установку  транспортування труб УТТ-17(призначена для транспортування довгомірних вантажів при обслуговуванні нафтових і газових свердловин і розрахована на експлуатацію  всіма видах доріг, а також бездоріжжя, в помірній і холодній кліматичних зонах).

Харківський завод транспортного устаткування — давній партнер "АвтоКрАЗу" , один з найбільших виробників обладнання для нафтогазової промисловості. На підприємстві виробляється спецтехніка, яка використовується при освоєнні та капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні й зберіганні різного роду нафтопродуктів, комунальна спецтехніка.

Все по темі

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати