live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ГПУ встановила, хто в ОРДО готував дітей до участі в бойових діях

ГПУ повідомила про підозру 2 особам, які сприяли РФ в підготовці дітей до бойових дій

Про це повідомляє прес-служба ГПУ у Facebook.

Йдеться про керівників так званих військово-патріотичних клубів "Спартанці" та "Амазонки", громадського військово-патріотичного руху "Молода гвардія". Їх підозрюють у сприянні терористичної організації.

До основних завдань таких "клубів" належать вербування та залучення малолітніх і неповнолітніх осіб до участі в протиправній діяльності "ДНР" під виглядом військово-патріотичного навчання та виступів на різноманітних військово-спортивних заходах.

Керівники цих "організацій" вербували дітей і підлітків віком від 5 до 18 років. Дітей навчали поводженню зі зброєю, боєприпасами та вибухонебезпечними речовинами з обов’язковим носінням військової форми до участі у військових діях і терористичній діяльності проти сил АТО та ООС.

Такі "навчання" спрямовувалися перешкоджанню виконанню службових обов’язків військовослужбовцями ЗСУ та інших військових формувань України, задіяних у проведенні АТО та ООС.

Нагадаємо, що за основу для розслідування злочинів взяли публікацію "Правозахисники показали, як в ОРДО мілітаризують дітей".

 

новини партнерів

8 липня, 2020 середа

7 липня, 2020 вівторок

8 липня, 2020 середа

7 липня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати