live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Хтось підкинув: гіпермаркет METRO пояснив продаж щоденників з Україною без Криму та наразився на глузування

Мережа гіпермаркетів METRO Cash & Carry Ukraine пояснила, звідки у них на полицях з'явились щоденники з картою України без Криму

Про це йдеться у заяві компанії у Facebook.

Зазначається, що, нібито, щоденник до магазину пронесла третя особа й виставила на полицю до інших щоденників.

"Службою безпеки компанії "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" встановлено, що цей щоденник був принесений до ТЦ METRO ззовні третьою особою та виставлений на полицю до інших щоденників даного виробника. Через 30 хвилин після цього клієнт придбав даний щоденник", - пояснили в гіпермаркеті.

Пізніше в коментарях з'явилась інша версія гіпермаркету про те, що товар потрапив до зали зі старих запасів:

"Перевіривши всю наявну інформацію ще раз, ми дійшли висновку, що щоденник з некоректним зображенням карти України потрапив до торгової зали випадково зі старих запасів товару. Наразі весь асортимент товарів від даного постачальника перевіряється у всіх ТЦ METRO, як на полицях, так на складах магазинів".

У коментарях користувачі жартують, що можна будь-який товар з собою принести до магазину і тобі його продадуть. Також українці дивуються, як можна пробити чек на товар, який, начебто, зняли з обліку на складі.

Нагадаємо, у липні видавництво "Папірус" повідомило у Facebook, що через порушення процедури перевірки дизайнів в тираж вийшов щоденник, на якому відображена не повна територія України. Потім вони повідомили про це поставникам із запитом зняти цей товар з продажу.

 

новини партнерів

27 жовтня, 2020 вівторок

27 жовтня, 2020 вівторок

26 жовтня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати