live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Росія грає Зеленського": Безсмертний розповів про зустріч із президентом і стан Мінського процесу

Роман Безсмертний, який донедавна представляв Україну в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, мав одну зустріч із президентом Володимиром Зеленським після повернення в "мінський процес"

Про це він заявив у інтерв’ю BBC.

"Я дізнався про указ (про призначення) зі ЗМІ… Якби не наближення 17 липня чергової зустрічі в Мінську, то зрозуміло, що я би сказав "ні" і все. Але уявіть собі, по плану відбуваються переговори, а представника від України немає. Це негарно, і тому я вирішив погодитися", - розповів Безсмертний.

"…Коли я повернувся, то відбулася зустріч і розмова з президентом, де ми, як мені здалося, один одного почули. Мені було приємно, оскільки я побачив його бажання сформувати відповідь на питання. Це перше. І друге – я відчув у нього бажання розібратися в ситуації і все це відпрацювати організаційно", - сказав він.

За словами Безмертного, це була єдина зустріч із Зеленським, яка тривала до години. На зустрічі були Леонід Кучма, Вадим Пристайко і Руслан Демченко.

"Ми обговорили поточні питання, питання стратегії, тактики… Мова йшла про конкретні завдання – і все, що ми обговорювали під час першої зустрічі, було досягнуто. І там, де треба було стримати, і по тих позиціях, де треба було просунутися, – ми це зробили. В цьому відношенні ставка президента на соціально-гуманітарний блок є абсолютно правильною", – зазначив Безсмертний.

Торкаючись російсько-українських відносин та політики президента Зеленського щодо Росії, політик стверджує: 

Я думаю, його бачення зараз формується... Президент України кидає пробні камені, засвоює матеріальну частину...

Судячи з того, як багато росіян зраділи тому, що вийшов указ (про моє звільнення. - Ред.), я розумію, що я таки правий у тому, що я кажу про 6-те число, і правий у тому, що ми є свідками гри кота і миші. Навіть мишеняти.

Очевидно, що Росія зараз грає Зеленського. Грає у повному розумінні.

Самого президента, за його словами, оточують люди, які не розуміють ситуації на фронті.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати