live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Витік даних: паролі та відбитки мільйонів користувачів ширяться мережею

Дослідники Ноам Ротем та Ран Локар з ізраїльського порівняльного порталу виявили в інтернеті величезну базу даних з приватними даними сотень тисяч людей

Про це повідомляє  Deutsche Welle.

Йдеться про інформацію з платформи Biostar 2 корейської компанії Suprema, що спеціалізується на безпекових технологіях. Компанія називає себе лідером ринку систем біометричного контролю доступу до об'єктів у Європі.

"Недоброзичливі агенти могли використати прогалину, аби зламати доступ до охоронних об'єктів чи маніпулювати безпековими протоколами для злочинних цілей", - зазначили Ротем і Локар.

Серед даних користувачів, які потрапили у мережу  і тривалий час були доступні в незахищеному вигляді, близько мільйона відбитків пальців, фото обличчя користувачів, незакодовані імена доступу та паролі, а також інформація про доступ до різних об'єктів, рівні їхнього захисту та особисті дані персоналу.

Загалом, дослідники отримали доступ до понад 27,8 мільйона файлів загальним обсягом у 23 гігабайти. Як довго дані перебували незахищеними в мережі, не відомо. Ротем і Локар отримали доступ до них тиждень тому.

Системи захисту корейської фірми, використовуються, зокрема, британською поліцією, а також багатьма підприємствами сфери оборони і банками. Очільник відділу маркетингу Suprema Енді Ан повідомив, що в компанії проводять оцінку інформації, наданої ізраїльтянами, а клієнти в разі загрози витоку їхніх даних будуть поінформовані.

Тим часом ізраїльські дослідники повідомили, що безпекова прогалина у вівторок була закрита.

 

Все по темі

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати