live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Витік даних: паролі та відбитки мільйонів користувачів ширяться мережею

Дослідники Ноам Ротем та Ран Локар з ізраїльського порівняльного порталу виявили в інтернеті величезну базу даних з приватними даними сотень тисяч людей

Про це повідомляє  Deutsche Welle.

Йдеться про інформацію з платформи Biostar 2 корейської компанії Suprema, що спеціалізується на безпекових технологіях. Компанія називає себе лідером ринку систем біометричного контролю доступу до об'єктів у Європі.

"Недоброзичливі агенти могли використати прогалину, аби зламати доступ до охоронних об'єктів чи маніпулювати безпековими протоколами для злочинних цілей", - зазначили Ротем і Локар.

Серед даних користувачів, які потрапили у мережу  і тривалий час були доступні в незахищеному вигляді, близько мільйона відбитків пальців, фото обличчя користувачів, незакодовані імена доступу та паролі, а також інформація про доступ до різних об'єктів, рівні їхнього захисту та особисті дані персоналу.

Загалом, дослідники отримали доступ до понад 27,8 мільйона файлів загальним обсягом у 23 гігабайти. Як довго дані перебували незахищеними в мережі, не відомо. Ротем і Локар отримали доступ до них тиждень тому.

Системи захисту корейської фірми, використовуються, зокрема, британською поліцією, а також багатьма підприємствами сфери оборони і банками. Очільник відділу маркетингу Suprema Енді Ан повідомив, що в компанії проводять оцінку інформації, наданої ізраїльтянами, а клієнти в разі загрози витоку їхніх даних будуть поінформовані.

Тим часом ізраїльські дослідники повідомили, що безпекова прогалина у вівторок була закрита.

 

Все по темі

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати