live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кличко звернувся до Зеленського та Гройсмана з проханням не позбавляти місто фінансування, передбаченого держбюджетом

Кличко як голова Асоціації міст України просить втрутитися у ситуацію щодо блокування ОПУ спрямування з Державного бюджету місцевим бюджетам коштів, визначених у розпорядженнях Кабміном

Про це йдеться на сайті Кличка.

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко звернувся до президента України та до прем’єр-міністра не позбавляти міста коштів, передбачених у Держбюджеті України на 2019 рік на програми соціально-економічного розвитку громад.

"Асоціація міст України висловлює занепокоєння та переконливо просить вас втрутитися у ситуацію щодо блокування Офісом президента України спрямування з Державного бюджету місцевим бюджетам коштів, визначених у розпорядженнях Кабінету міністрів України, - йдеться у листі Кличка президенту України. - Ці кошти – 10 млрд грн - передбачені у Держбюджеті на 2019 рік, і громади очікують на їх отримання. Зволікання із спрямуванням фінансування на місця  вкрай негативно позначиться на реалізації проектів у громадах. І через  такі затримки територіальні громади можуть не встигнути освоїти кошти до кінця поточного бюджетного року".

Кличко наголосив, що кошти, про які йдеться, вкрай необхідні територіальним громадам для реалізації та завершення важливих для міст проектів. Зокрема, будівництва та ремонту шкіл і дитсадків, ремонту та благоустрою вулиць, облаштування медичних амбулаторій, інклюзивних центрів та класів. 

"Це – невеликі за об’ємом фінансування, але дуже соціально важливі проекти, втілення яких впливає на якість життя мешканців міст, селищ та сіл, об’єднаних територіальних громад. Асоціація міст України просить вас захистити їх інтереси!", - наголосив Віталій Кличко. 

Такого ж листа надіслано прем'єр-міністру України.

У коментарі журналістам Кличко підкреслив, що не може Офіс президента позбавляти міста коштів, передбачених Держбюджетом. Особливо перед початком нового навчального року. Коли на місцях розраховували на фінансування, аби закінчити ремонти в школах та дитячих садочках.

"Про яку децентралізацію і самоврядування можна говорити? Якщо міста роблять безправними – спочатку забираючи кошти в Державний бюджет, обіцяючи профінансувати програми соціально-економічного розвитку, а потім роблять все, аби ці гроші не спрямовувати на місця? Причому вирішують це в Офісі президента", - наголосив голова Асоціації міст України.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати