
Втеча ізраїльського наркобарона у "Борисполі": ДПСУ каже, що він зник до паспортного контролю
Державна прикордонна служба заперечила інформацію, що наркобарон Амос Дов Сільвер зник у Duty Free, адже він не проходив паспортний контроль
Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передає Укрінформ.
“На лінії паспортного контролю даної особи не було. Мережа магазинів Duty Free знаходиться за лінією паспортного контролю. В який момент дана особа зникла з аеропорту "Бориспіль" - прикордонникам невідомо”, - сказав речник ДПСУ Андрій Демченко.
Тобто, прикордонний контроль ця особа не проходила. Демченко не знає, хто з правоохоронців супроводжував указану особу, до прикордонників він не дійшов.
За повідомленням ізраїльських ЗМІ, після рішення суду Нацполіція України підготувала депортацію, але не скоординувала свої дії з ізраїльськими колегами. Обвинуваченого доставили до міжнародного аеропорту "Бориспіль", зняли електронний браслет, він пройшов паспортний контроль і зник у зоні магазинів Duty-Free.
Амоса Дова Сільвера затримали в Україні у березні цього року. Попередньо ізраїльська прокуратура висунула йому та ще 26 особам низку обвинувачень у наркотрафіку, відмиванні грошей і за іншими статтями. Арешти паралельно проводилися в Ізраїлі, Україні, Німеччині та США.
Амос Дов Сільвер - "мозок" популярної мережі Telegrass. Вона спеціалізувалася на збуті наркотичних речовин, передусім, марихуани, через платформу месенджера Telegram. За даними обвинувачення, мережа об'єднувала понад три тисячі наркодилерів і близько 100 тисяч клієнтів з обсягами збуту на мільйони доларів.



- Актуальне
- Важливе







